Biofeedback

Aparaturę do biofeedbacku produkuje na świecie kilkanaście firm. W ich ofertach znajdują się urządzenia przeznaczone do użytku domowego oraz takie, z których korzystają profesjonalne instytucje terapeutyczne. Urządzenia domowe działają na podobnej zasadzie, jak urządzenia profesjonalne, jednak cechuje je mniejsza precyzja pomiaru oraz mniejsze możliwości modyfikacji parametrów urządzenia i obróbki sygnału psychofizjologicznego.

Jako, że dostajemy od naszych Klientów wiele pytań dotyczących wyboru oraz zasad użytkowania różnych urządzeń do biofeedbacku, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę szkoleniową o serwis i sprzedaż. Dlatego też zanim zdecydują się Państwo na zakup i wdrożenie aparatury u polskiego przedstawiciela handlowego, zapraszamy do kontaktu z nami. W pierwszej kolejności zbadamy Państwa potrzeby i na ich podstawie zaproponujemy optymalne dla Państwa rozwiązanie. Bardzo często możemy zaproponować dużo niższe ceny i bogatsze funkcjonalnie aparatury. Bierzemy pod uwagę zarówno jakość oraz funkcjonalne możliwości danego sprzętu, jak i Państwa indywidualne potrzeby i możliwości budżetowe. Ceny profesionalnych aparatur neurofeedback i biofeedback u nas rozpoczynają się od 6500,00 zł brutto.

Jesteśmy w stanie wdrożyć dowolną aparaturę, która w danym przypadku okaże się najlepsza. Naszym celem jest dobranie dla Państwa takiej aparatury, oraz przeszkolenie Państwa na takim poziomie, aby zakupiony sprzęt był przez Państwa wykorzystywany w 100%. Znamy już zbyt wiele przypadków, kiedy to początkujący terapeuci zakupili drogi i zaawansowany sprzęt, z którego wszystkich funkcji nie umieli lub nie mieli potrzeby korzystać.

Na swoim koncie mamy już kilka wdrożeń aparatur w ośrodkach terapeutycznych i naukowych oraz u klientów indywidualnych. Nasi Klienci są zadowoleni z wyboru naszej firmy ze względu na obniżenie kosztu wdrożenia aparatury jak i profesjonalną pomoc serwisową i merytoryczną w dalszym jej użytkowaniu. Nie jesteśmy sprzedawcami, ale przede wszystkim użytkownikami aparatury biofeedback na co dzień, stąd też wiemy, co jest potrzebne przy zakupie, a co jedynie zwiększa koszt wdrożenia.

Zapraszamy do kontaktu

Homo homini consulere debet.