EEG BIOFEEDBACK I stopnia

Koszt szkolenia: 1400,00 zł

Maksymalna liczba uczestników: 12

Szkolenie może zostać zrealizowane w dowolnym miejscu na terenie UE również dla mniejszych grup. W celu ustalenia terminu, ceny i miejsca - zapraszamy do kontaktu.

Oprócz tego, że wydawane przez nas certyfikaty potwierdzają zdobytą przez Państwa wiedzę i kompetencje, uprawniają one Państwa do prowadzenia terapii EEG-biofeedback. Po szczegółowe informacje na temat regulacji prawnych dotyczących certyfikatów metody biofeedback zapraszamy do lektury naszego artykułu opublikowanego na łamach naukowego czasopisma Neuropsychiatria i Neuropsychologia. Kliknij tutaj.

Przed szkoleniem biofeedback I-go stopnia przesyłane są Państwu nasze materiały, które pozwalają zdobyć podstawową wiedzę na temat tej terapii. W konsekwencji skraca to Państwa czas spędzony na sali szkoleniowej, a pozwala na zapoznanie się z materiałami w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Łączny czas kursu wynosi zatem 30 godzin, co stanowi optimum na zdobycie umiejętności pracy z metodą biofeedback.

przycisk program szkolenia www

przycisk regulamin szkolenia www

 

 
Uczestnik, po ukończonym szkoleniu:

  • potrafi zdefiniować czym jest biofeedback i na jakich zasadach działa,
  • zna możliwości używanego oprogramowania i aparatury EEG-Biofeedback,
  • umie przeprowadzić i zaplanować treningi EEG,
  • zna podstawowe fale występujące w zapisie EEG,
  • potrafi przeprowadzić jednokanałową diagnozę QEEG i jej wyniki wykorzystać przy planowaniu sesji EEG-Biofeedback,
  • zna techniki pozwalające zwiększać i utrzymywać motywację trenującego

 

Metoda EEG-Biofeedback staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Niestety nie zawsze jest wykorzystywana i rozumiana właściwie. Szkolenie to zostało stworzone dla osób chcących włączyć tę metodę do swojego warsztatu terapeutycznego. W czasie szkolenia uczestnicy będą mogli poznać zarówno merytoryczne podstawy stosowania metody, jak i nauczyć się ich praktycznego użycia. Szczególny nacisk kładziemy na warsztatową część szkolenia, kiedy to uczestnicy będą samodzielnie przeprowadzać jednokanałową diagnozę QEEG oraz trening Neurofeedback. Szkolenie jest przygotowane i prowadzone przez neurologa i psychologa. Jest ono również częścią specjalnie opracowanego cyklu szkoleń, mających na celu kompleksowe przygotowanie uczestników do wykorzystania najnowszych możliwości metody Biofeedback opartych na dowodach naukowych.

 

WYKŁADOWCA

 

 mgr Rafał Szewczyk

 

 

przycisk zapisz sie www

 

 

 

 

Homo homini consulere debet.