OPIS BADANIA

Na czym polega badanie i do kogo jest skierowane?

 

Celem badania jest analiza tego, jak różni ludzie oceniają swoją pracę. Jest ono adresowane do osób, które m.in.:

  • mają między 20 a 55 lat;
  • są osobami pracującymi;
  • nie mają chorób psychicznych i neurologicznych;
  • nie przyjmują na stałe leków ani substancji psychoaktywnych.

 

Do wybranych osób, które spełnią podane wyżej kryteria, zostanie przesłany specjalny link z dostępem do właściwego badania.

Badanie składa się z kilku zadań mierzących pamięć krótkotrwałą i rozumowanie oraz z jednej ankiety. Ich wykonanie zajmuje ok. 1 godzinę +/- 20 min. - w zależności od indywidualnego tempa pracy.

 

Kiedy i w jaki sposób można wziąć udział?

Badanie jest prowadzone on-line w dniach 30 kwietnia - 30 listopada 2018 r. (lub do wyczerpania limitu miejsc).

 

Można je wykonać na dowolnym komputerze (PC, Mac) poprzez dowolną przeglądarkę internetową.

 

Liczba miejsc jest ograniczona - w badaniu może wziąć udział max. 200 osób.

 

Za udział w badaniu przewidziano NAGRODY dla wszystkich Uczestników.

 

 

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

 

Do wybranych osób, które spełnią podane wyżej kryteria, zostanie przesłany specjalny link z dostępem do zadań i ankiety oraz ze szczegółową instrukcją ich wykonania.

 

Czy badanie jest anonimowe?

 

Badanie jest całkowicie anonimowe. Oznacza to, że zebrane wyniki będą analizowane w sposób uniemożliwiający zidentyfikowanie respondentów, a odpowiedzi będą wykorzystywane jedynie w celach naukowych. Prowadzone przez nas analizy będą dotyczyły całej badanej grupy, a nie pojedynczych jednostek.

 

Czy uczestnicy otrzymają informację zwrotną?

 

Tak, po zakończeniu przez nas prowadzenia analiz będzie można na życzenie otrzymać informację o swoich indywidualnych wynikach. Zaznaczamy jednak, że są to badania naukowe, a nie diagnostyczne. Prowadzone przez nas analizy dotyczą całej badanej grupy, a nie pojedynczych jednostek.

 

W naszej pracy kierujemy się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa opracowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące badania, możesz napisać do autora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W przypadku pytań dotyczących nagród prosimy o przesłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 


Homo homini consulere debet.