QEEG

Koszt szkolenia1600,00 zł

Maksymalna liczba uczestników: 12

 

Szkolenie może zostać zrealizowane w dowolnym miejscu na terenie UE również dla mniejszych grup. W celu ustalenia terminu, ceny i miejsca - zapraszamy do kontaktu.

 

przycisk program szkolenia www

przycisk regulamin szkolenia www

 

 

Uczestnik po ukończonym szkoleniu:

  • zna podstawy neuroanatomii układu nerwowego (znaczenie poszczególnych płatów mózgu)
  • umie scharakteryzować poszczególne fale w zapisie EEG
  • potrafi rozpoznać artefakty w zapisie EEG
  • zna metodę rejestracji oraz stosowane montaże przy zapisach EEG
  • potrafi zaplanować EEG Biofeedback w oparciu o badanie QEEG
  • potrafi przeprowadzić badanie QEEG

 

QEEG (Quantitative EEG) jest matematycznym przetworzeniem cyfrowo zarejestrowanego badania EEG w celu dostarczenia dodatkowych informacji. Znajomość rejestracji oraz fal w zapisie EEG jest kluczowa dla prawidłowego przeprowadzenia treningu EEG-biofeedback. W trakcie szkolenia omówione zostaną podstawy anatomiczne oraz charakterystyka fal występujących w zapisie EEG. Pokazane zostaną przykładowe artefakty jakie mogą pojawić się podczas przeprowadzania sesji a których prawidłowa identyfikacja jest kluczowa.
Ponieważ w Neurosimulusie zależy nam na wysokim poziomie merytorycznym naszych szkoleń część teoretyczną przedstawi specjalista neurolog dr Marcin KOPKA, a część warsztatową praktykujący neuroterapeuta wykonujący badanie QEEG na co dzień dr Paweł Borkowski.

Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność prowadzonych przez Ciebie sesji neurofeedbacku zapisz się na nasze szkolenie i wykorzystaj potencjał jakie niesie ze sobą wykonanie badań QEEG przed i po zakończonej terapii.


Szkolenie jest adresowane jest zarówno dla terapeutów EEG-biofeedback, psychologów jak i studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych oceną pracy ludzkiego mózgu za pomocą badania QEEG.

 

WYKŁADOWCY

 dr Paweł Borkowski

 borkowski

dr Marcin Kopka

 KOPKA foto

mgr Rafał Szewczyk

 

 

przycisk zapisz sie www

 

Homo homini consulere debet.