Biofeedback

Przedstawiamy Państwu cykl szkoleń dla osób chcących dołączyć do swojego warsztatu terapeutycznego i diagnostycznego metodę Biofeedback i QEEG.
Został on tak zaplanowany, aby każde szkolenie było dopełnieniem poprzednich, a za razem rozwijającym o nowe umiejętności praktyczne oraz wiedzę merytoryczną.


Plan szkoleń prezentuje poniżysz rysunek:

 oferta szkolen bfb grafika 2

  • Dla osób rozpoczynających pracę z tą metodą proponujemy szkolenie Biofeedback I stopnia. To na nim będzie można postawić pierwszą diagnozę QEEG i w odniesieniu do niej przeprowadzić pierwsze treningi EEG Biofeedback.
  • Szkolenie Biofeedback II stopnia to praca z czujnikami do psychobiologii. Na nim Państwo poznacie profile psychofizjologiczne człowieka tak ważne przy przeprowadzaniu diagnoz z użyciem czujników psychofizjologicznych. Duża cześć szkolenia to praktyczne warsztaty, na których będą Państwo mogli przeprowadzać treningi jak i diagnozy.
  • Do rozwijania wiedzy praktycznej i merytorycznej z EEG Biofeedbacku proponujemy szkolnie: „Podstawy QEEG dla neuroterapeutów”. Na tym szkoleniu otrzymacie Państwo informacje niezbędne do przeprowadzania jeszcze bardziej skutecznych i właściwych treningów Neurofeedback.
  • Rozwinięciem szkolenia Biofeedback drugiego stopnia jest szkolenie: „HRV Biofeedback”. To na nim szczegółowo poznacie Państwo możliwości i skuteczność treningów HRV.
  • Kolejne szkolenia jakie proponujemy są już tematyczne. Odnosić się one będą między innymi do dysleksji, depresji, ADHD.  Dzięki tym szkoleniom będą Państwo mogli właściwie i najbardziej efektywnie prowadzić terapię Biofeedback z klientami/pacjentami cierpiącymi z powodu tych zaburzeń. Szeroki nacisk w powyższych szkoleniach kładziemy na dodatkowe oddziaływania w pracy z klientem. Dlatego otrzymacie Państwo dużo szerszą wiedzę niż tylko zastosowanie terapii Biofeedback.

 

Homo homini consulere debet.