Warsztat z EEG Biofeedback

 

Koszt szkolenia: 450,00 zł

Maksymalna liczba uczestników: 6

Warsztat może zostać zrealizowany w dowolnym miejscu na terenie UE również dla mniejszych grup. W czasie szkolenia może być wykorzystywana dwolna aparatura do EEG-Biofeedbacku (np. Elmiko, Daymed, ProComp, Nexus). W celu ustalenia terminu, ceny i miejsca - zapraszamy do kontaktu.

 

przycisk program szkolenia www
przycisk regulamin szkolenia www 

 

Uczestnik, po ukończonym szkoleniu:
  • Wie i potrafi praktycznie przygotować trenowanego do sesji NFB – omówienie trudnych przypadków.
  • Potrafi dostosować posiadaną aparaturę do potrzeb i wymagań stawianych przez klienta – praktyczne ćwiczenia

  • Posiada umiejętności stawiania i realizacji krótko i długoterminowych celów trenowanego – omówienia przykładów i zbudowania przykładowego planu
  • Ugruntowuje wiadomości jak i umiejętności prowadzenia sesji treningowych za pomocą klasycznych protokołów SMR/Theta i Beta\Theta. 
  • Zna najnowsze badania z użyciem metody Biofeedback

 

 

Warsztat ten skierowany jest do osób, które już ukończyły szkolenia na temat Neurofeedbacku lub posiadają podstawową wiedzę na temat prowadzenia treningów NFB.

 

Priorytetowym celem szkolenia jest jego dostosowanie do potrzeb uczestników i udzielenie odpowiedzi na najczęstsze problemy i pytania występujące u początkujących trenerów Neurofeedback. Dlatego też tematyka szkolenia może zostać zwiększona tak aby jak najlepiej wykorzystać czas warsztatu.

 

 

WYKŁADOWCA

mgr Rafał Szewczyk

 

przycisk zapisz sie www

 

 

 

Homo homini consulere debet.