KOSZT SZKOLENIA: 1600 zł

MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: 12 osób

Szkolenie może zostać zrealizowane w dowolnym miejscu na terenie UE również dla mniejszych grup. W celu ustalenia terminu, ceny i miejsca – zapraszamy do kontaktu 

Uczestnik po ukończonym szkoleniu:
  • zna podstawy neuroanatomii układu nerwowego (znaczenie poszczególnych płatów mózgu)
  • umie scharakteryzować poszczególne fale w zapisie EEG
  • potrafi rozpoznać artefakty w zapisie EEG
  • zna metodę rejestracji oraz stosowane montaże przy zapisach EEG
  • potrafi zaplanować EEG Biofeedback w oparciu o badanie QEEG
  • potrafi przeprowadzić badanie QEEG

QEEG (Quantitative EEG) jest matematycznym przetworzeniem cyfrowo zarejestrowanego badania EEG w celu dostarczenia dodatkowych informacji. Znajomość rejestracji oraz fal w zapisie EEG jest kluczowa dla prawidłowego przeprowadzenia treningu EEG-biofeedback. W trakcie szkolenia omówione zostaną podstawy anatomiczne oraz charakterystyka fal występujących w zapisie EEG. Pokazane zostaną przykładowe artefakty jakie mogą pojawić się podczas przeprowadzania sesji a których prawidłowa identyfikacja jest kluczowa.
Ponieważ w Neurosimulusie zależy nam na wysokim poziomie merytorycznym naszych szkoleń część teoretyczną przedstawi specjalista neurolog dr Marcin KOPKA, a część warsztatową praktykujący neuroterapeuta wykonujący badanie QEEG na co dzień dr Paweł Borkowski.Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność prowadzonych przez Ciebie sesji neurofeedbacku zapisz się na nasze szkolenie i wykorzystaj potencjał jakie niesie ze sobą wykonanie badań QEEG przed i po zakończonej terapii.
Szkolenie jest adresowane jest zarówno dla terapeutów EEG-biofeedback, psychologów jak i studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych oceną pracy ludzkiego mózgu za pomocą badania QEEG.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE