Nasze szkolenia adresowane są przede wszystkim do psychologów, pedagogów i neuroterapeutów (np. Biofeedback, QEEG, Neurodydaktyka). Natomiast szkoleniem przeznaczonym dla szerokiego grona odbiorców, w szczególności do rodziców, jest to zatytułowane “Zrozum mózg swojego dziecka”. Wszystkie szkolenia przygotowane są w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych oraz uzupełnione o ciekawe pomoce multimedialne.

Aby zapewnić wysoki poziom merytoryczny naszych szkoleń, korzystamy z wiedzy oraz doświadczeń najlepszych specjalistów z dziedziny psychologii, pedagogiki, neurologii, psychiatrii, fizjoterapii i neuronauki. W naszym zespole są osoby na co dzień pracujące lub współpracujące z takimi instytucjami czy firmami jak: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Uniwersytet Jagielloński, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Laboratorium Badań Eksperymentalnych Biofeedback, BKW Wrocław, Lilavatii.

Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę szkoleniową. Jeśli jednak nie znaleźliście Państwo wśród naszych szkoleń poszukiwanych tematów, zapraszamy do zakładki: „SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE”. Wraz z naszą kadrą jesteśmy otwarci na przygotowanie szkolenia, warsztatów lub wykładów nie występujących w naszej standardowej ofercie szkoleniowej.