Dziękujemy firmie Neurostimulus i Panu Rafałowi Szewczykowi za bardzo merytoryczne przekazanie skomplikowanych treści w niezwykle przystępny sposób nt. metody Biofeedback. Jesteśmy pod wrażeniem wielkiej kultury osobistej Pana Rafała i dziękujemy za ciekawostki – z życzeniami dalszych sukcesów w dydaktyce.

Z pozdrowieniami,
Anna Sawicka
Dyrektor Powiatowej Poradni
Psychologiczno-Pedagogicznej
w Białymstoku


Polecam szkolenie EEG Biofeedback zorganizowane przez firmę Neurostimulus. Prowadzący szkolenie pan Rafał Szewczyk w sposób bardzo profesjonalny przedstawił zagadnienia teoretyczne i praktyczne związane z treningiem EEG Biofeedback. Łączy profesjonalizm z umiejętnością przekazywania wiedzy w sposób ciekawy, życzliwy i dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestnika.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
Wiesława Pfeiffer
pedagog-terapeuta Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 8 w Poznaniu


Pragnę wyróżnić i polecić Państwu firmę NEUROSTIMULUS jako solidnego i doświadczonego dostawcę usług szkoleniowych z zakresu neuroterapii. Cykl szkoleń z zakresu terapii Biofeedback, w których miałam przyjemność uczestniczyć został przygotowany i zrealizowany w sposób profesjonalny i z należytą starannością. Dostosowany do potrzeb mojego wykształcenia, mojej pracy i dziedziny, którą się zajmuję. Dużo przykładów, praca na nowym sprzęcie najlepszej jakości, wysoki poziom merytorycznego przygotowania, przystępność i dokładność informacji wynikająca z dużego doświadczenia i wiedzy Prowadzącego – to tylko niektóre mocne strony Neurostimulus. Ponadto, ciekawa forma prowadzenia zajęć, ukierunkowana na słuchacza, poparta najnowszą wiedzą dotyczącą funkcjonowania i właściwości ludzkiego mózgu przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Szkolenia z ww. zakresu zaostrzyły tylko mój apetyt na poszerzanie wiedzy o najnowszych metodach neuroterapii. Mam nadzieję na kontynuowanie współpracy w zakresie szkoleń.
Podsumowując moją dotychczasową współpracę, wszystkim dbającym o rozwój zawodowy, polecam firmę Neurostimulus, jako godnego zaufania partnera.

Z poważaniem,
Monika Kozłowska
Logopeda i terapeuta EEG Biofeedback


Szkolenie z zakresu procesów poznawczych było przeprowadzone przez pana Rafała Szewczyka w sposób profesjonalny i interesujący. Poziom merytoryczny i sposób przekazania wiedzy na bardzo wysokim poziomie. Informacje uzyskane podczas szkolenia pomogą nauczycielom bardziej profesjonalnie podejść do swojej pracy. Różnorodne ćwiczenia podniosły poziom szkolenia. Sposób prowadzenia zajęć pozwolił na pobudzenie aktywności słuchaczy, utrzymanie atmosfery zainteresowania. Materiał przygotowany był przystępny i zrozumiały.

Polecam to szkolenie wszystkim zainteresowanym .
Gabriela Chrustowska
Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach


Pan Rafał prowadził szkolenie Biofeedback II-stopnia w sposób niezwykle profesjonalny. Odpowiadał na wszystkie pytania wykazując się ogromną wiedzą z wielu dziedzin. Z dużą cierpliwością tłumaczył i wyjaśniał zawiłości dotyczące Biofeedbacku. Szkolenie, mimo że trudne, minęło błyskawicznie. Z wielką przyjemnością skorzystamy z kolejnej oferty szkoleniowej NEUROSTIMULUS. Dziękujemy

Beata Matuszkiewicz pedagog, dyrektor PP-P w Miastku
Elżbieta Musiał neurologopeda PP-P w Miastku
Iwona Krajewska neurologopeda SOSW w Tursku
Beata Ginter pedagog PP-P w Miastku


Składam podziękowania za przeprowadzenie szkolenia EEG Biofeedback I stopnia. Szkolenie przeprowadzone zostało przez Pana Rafała Szewczyka w sposób profesjonalny i w pełni spełniło moje oczekiwania. Jako dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zostałem wyposażony w niezbędną wiedzę dotyczącą metody EEG Biofeedback. Nabyłem również umiejętności pozwalające na prowadzenie terapii wskazaną wcześniej metodą. Udział w szkoleniu prowadzonym przez firmę Neurostimulus był dla mnie cennym doświadczeniem.

Remigiusz Skubis
Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Jastrzębiu-Zdroju


Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kluczborku od lat współpracuje z Panem Rafałem Szewczykiem korzystając z usług doradczych i szkoleniowych. Wielokrotnie korzystaliśmy ze wsparcia jakie nam oferował, podpowiadając dobór sprzętu do neuroterapii, ale także wskazując warunki niezbędne do realizacji skutecznych oddziaływań. Dzięki jego zrozumieniu i pomocy mogliśmy przeszkolić sześciu pracowników w zakresie terapii biofeedback. Szkolenia prowadzone przez niego spełniały nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Ponadto jasny i zrozumiały sposób przekazywania trudnych treści zachęcał pracowników do rozwijania i pogłębiania wiedzy i umiejętności, które mogą wykorzystywać w codziennej pracy terapeutycznej, wpływając skutecznie na rozwój klientów Poradni.

Dyrektor Psychologiczno – Pedagogicznej Poradni w Kluczborku
Anita Kieslich


Dziękuję firmie Neurostimulus za możliwość uczestniczenia w szkoleniu BFB I stopnia zorganizowanym na terenie PPP w Kluczborku, które zostało przeprowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pan Rafał Szewczyk w przejrzysty sposób przedstawił uczestnikom nawet skomplikowane treści, ciekawie łączył elementy teoretyczne z praktyką. Niezmiernie ważne dla mnie było rzetelne i obiektywne przedstawienie zalet i ograniczeń metody BFB. Również materiały szkoleniowe zostały opracowane z dużą starannością merytoryczną, dzięki czemu nawet po upłynięciu dłuższego czasu od szkolenia chętnie do nich sięgam i łatwo znajduję konkretne informacje. Z przyjemnością wezmę udział w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez pracowników Neurostimulus.

Justyna Kobaka
psycholog PPP w Kluczborku


Mam już za sobą drugie szkolenie z Neurostimulusem i pomimo upływu czasu i refleksji “na chłodno” z obu jestem bardzo zadowolona. Szkolenie z BFB w PPP Kluczbork Pan Rafał Szewczyk zrealizował rzeczowo, “ćwiczeniowo” :), bardzo sprawnie. Oczywiście z dużą kulturą i urokiem osobistym i w naprawdę fajnej atmosferze :)). Nie chcę pominąć sporej dawki wiedzy z obszaru neuronauki, jaką otrzymałyśmy przy okazji. Jako praktyk EEG BFB doceniam też uczciwe – “niekomercyjne” podejście szkoleniowca do tematu skuteczności metody, obszaru zastosowania, ograniczeń sprzętowych itp.

Wszystkim praktykom EEG -BFB polecam szkolenie “QEEG” w Neurostimulusie. I zastanawiam się, co powinno być pierwsze BFB I-stopnia czy QEEG? Chyba jednak trzeba rozpocząć praktykę i trochę ogarnąć sprzęt itd. Z drugiej strony treści zawarte w szkoleniu QEEG uważam za niezbędne i podstawowe dla każdego praktyka BFB. Nie będę się powtarzać na temat dobrej organizacji, fajnej atmosfery i rzeczowego przedstawienia treści na szkoleniu (bo to chyba jest standard w Neurostimulusie), ale chcę docenić znakomitą pracę prowadzących Pana Pawła Borkowskiego, Pana Marcina Kopki i Pana Rafała Szewczyka – którzy dość skomplikowane, złożone treści podawali w bardzo “strawny” i często zabawny sposób (czyli tak jak lubię). Duże brawa dla kompetencji tych Panów.
Dziękuję i mam nadzieję, że będę mogła skorzystać z kolejnych tak udanych szkoleń w Neurostimulusie.

Jagoda Ruczaj
psycholog PPP Kluczbork


Uważam, że szkolenie prowadzone przez pana Rafała Szewczyka wniosło powiew świeżości w spojrzeniu na terapię EEG Biofeedback. Spotkanie było wartościową formą doskonalenia, dostarczyło wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wiadomości przekazane przez prowadzącego spotkanie, dało podstawy do dalszych poszukiwań w celu samodoskonalenia. Bardzo dziękuję za cenne uwagi.

z poważaniem
Edyta Pławińska neurologopeda ZSzOI W Łomnicy


Podziękowanie jest szczególne ze względu na fakt, że nie obejmuje zakresu samego szkolenia – EEG Biofeedback, które było niezwykle uczące i wartościowe. Dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Powyższe jest dzięki panu Rafałowi Szewczykowi, który prezentuje dużą wiedzę, życzliwość, pozytywną energię – za to wszystko dziękuję.

Bożena Brucka
PPP-P Olesno


Dziękuje serdecznie za możliwość udziału w szkolenie EEG Biofeedbacku. Dziękuje Panu Rafałowi Szewczykowi za cierpliwość, wyczerpujące odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania i problemy. Cieszę się, że są specjaliści którzy swoją wiedzą i doświadczeniem potrafią spojrzeć na pacjenta w sposób hollistyczny i całościowy. Wielkim atutem była możliwość przeprowadzenia szkolenia w moim miejscu pracy na aparaturze na której wykonuje terapię. Cenię podjętą współpracę z Zespołem Neurostimulus.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Eliasz mgr logopeda, technik EEG


Składamy podziękowania za możliwość udziału w szkoleniu QEEG . Szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania. Poziom merytoryczny i sposób przekazywania wiedzy przez wykładowców był na bardzo wysokim poziomie. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt wykładowców z uczestnikami szkolenia oraz ich zaangażowanie w rozwiązanie problemu każdego uczestnika. Przejrzyste i czytelne materiały szkoleniowe, przemiła atmosfera. Bardzo podoba nam się kompleksowa pomoc osobom potrzebującym oraz dążenie do współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin nauki. Organizacyjnie szkolenie również stało na wysokim poziomie. Życzyłybyśmy sobie i wszystkim zainteresowanym możliwości uczestniczenia w kolejnych szkoleniach organizowanych przez firmę „Neurostimulus”

mgr Renata Opasiak, mgr Alicja Lelowicz
PPP Rybnik


Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie dla naszego Instytutu szkolenie i warsztaty dotyczące neurofeedbacku. Długo szukaliśmy profesjonalnej i kompleksowej oferty szkoleniowej przygotowującej do pracy na sprzęcie NeXuS firmy Mind Media B.V. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego spotkania, pełni podziwu, i uznania dla pasji i wiedzy Pana Rafała Szewczyka, który przygotował dla nas to szkolenie. Cieszymy się, że w tak krótkim czasie udało się zrealizować cały uzgodniony plan zajęć. Dzięki warsztatom mogliśmy poznać zasady działania sprzętu NeXuS oraz przygotować i przeprowadzić treningi przy wykorzystaniu programu BioTrace+. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna w pełni spełniła nasze oczekiwania. Dzięki kompleksowemu podejściu do prezentowanych zagadnień zdobyliśmy nowe umiejętności i niezbędną wiedzę. Bardzo dziękujemy za to spotkanie.

Maciej W. Kurczab
Fundacja — Instytut Edukacji Matematycznej »ARS MATHEMATICA«


Szkolenie EEG Biofeedback zostało przez Pana Rafała Szewczyka przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Wykładowca będący nie tylko teoretykiem, ale też praktykiem przedstawił zagadnienia związane z treningiem EEG Biofeedback w sposób kompetentny, szeroki i ciekawy z nawiązaniem do najnowszych badań i literatury z tego zakresu. Pan Rafał w sposób wyczerpujący odpowiadał też na wszelkie zadawane pytania, odwoływał się do przykładów i zdobytego doświadczenia. Dołączone do wykładu materiały dydaktyczne stanowiły znakomite dopełnienie przedstawianych na zajęciach zagadnień. Część praktyczna szkolenia została przeprowadzona z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika warsztatów, każdy miał możliwość pracy z programem BioTrace+ na sprzęcie NeXuS oraz przeprowadzenia treningów pod czujnym okiem wykładowcy.

Magdalena Kurczab
Fundacja — Instytut Edukacji Matematycznej »ARS MATHEMATICA«


“Po szkoleniu EEG Biofeedback I stopnia prowadzonym przez pracownika Neurostimulus, jako dyrektor PPP-P w Oleśnie, a także osoba przeszkolona do wykorzystywania powyższej metody w terapii dzieci i młodzieży czuję się przygotowana do rozpoczęcia treningu EEG Biofeedback I stopnia. Wartością dodaną była możliwość szkolenia w małej grupie. Rozpoczętą współpracę z Zespołem Neurostimulus uważam za cenne doświadczenie.”

Z poważaniem,
Jolanta Górka

Dyrektor PPP-P Olesno


“Pragnę gorąco podziękować firmie NEUROSTIMULUS za przeprowadzenie szkolenia z Terapii EEG Biofeedback II stopnia.
Szkolenie organizowane przez Państwa w mojej ocenie zostało przygotowane z należytą starannością, sprawnie i profesjonalnie, a co najważniejsze – zgodnie z moimi oczekiwaniami. Przeprowadzone zostało na wysokim poziomie merytorycznym, dynamicznie i w niezwykłej atmosferze, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy i umiejętności. Dzięki Państwa otwartości na moje indywidualne potrzeby w zakresie wiedzy oraz umiejętności mam poczucie większej pewności i kompetencji w pracy z trudnym Pacjentem.
Na szczególne podkreślenie i podziękowanie zasługuje również ogromne zaangażowanie indywidualne organizatorów oraz wykładowców, komunikatywność i dbałość o szczegóły na każdym etapie realizacji.
Będę z czystym sumieniem polecała Państwa szkolenia i sama mam nadzieję skorzystać z kolejnych propozycji NEUROSTIMULUSA.”

Z poważaniem,
Anna Kurasz
Al-Medica Centrum Wspomagania Rozwoju i Rahabilitacji


“Bardzo się cieszę, że miałam zaszczyt brać udział w szkoleniu prowadzonym przez zespół Neurostimulusa. Nowością była terapia biofeedback, znana już niektórym pedagogom lub psychologom, ale wciąż mało rozpowszechniona, podobnie jak włączenie fizjoterapii, która tylko pozornie nie ma nic wspólnego z dysleksją. Wszystkie wykłady i warsztaty były przeprowadzone w sposób bardzo rzetelny, prowadzący udzielali wyczerpujących odpowiedzi na czasami bardzo liczne pytania, co często prowadziło do wydłużenia prezentacji. Prowadzący stworzyli bardzo miłą atmosferę szkolenia, z jednej strony bardzo serdeczną, z drugiej prawdziwie naukową, pełną zaciekawienia, wyzwalającą do stawiania pytań i poszukiwania rozwiązań. Ideą „Neurostimulusa” jest całościowa opieka, czy raczej pomoc osobom tej pomocy potrzebującym, i z wielkim zaangażowaniem propagują tę ideę. W tym szkoleniu naprawdę chodziło o Człowieka, o zrozumienie jego trudności w zderzeniu z rzeczywistością i pomoc we wszystkich sferach jakich tylko można byłoby go wesprzeć. Gratuluję sukcesu – czekam na dalsze szkolenia.”

Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

dr Anna Kowalińska


“Bardzo cenne doświadczenie. Rozważania o dysleksji z perspektywy innej niż tradycyjna: psychologiczno-pedagogiczna, rozszerza horyzonty, mobilizuje do dalszych poszukiwań i rozwoju.
Gratuluję pomysłu i realizacji.”

Dorota Urbańczyk
PPP nr 9 we Wrocławiu


“Bardzo ciepło pozdrawiam zespół wykładowców Neurostimulusa. Cieszę się, że mogłam poznać ludzi, którzy swoją pasją i zaangażowaniem dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym z osobami, którym nie obce jest zagadnienie dysleksji rozwojowej. Imponujące jest, że temat dysleksji poruszany był przez lekarzy specjalistów, rehabilitantów, trenerów biofeedback i terapeutów innych niż pedagogicznych i psychologicznych. Swobodna atmosfera rozmowy ze specjalistami nt.różnorodnych aspektów dysleksji w diagnozie, terapii i rehabilitacji, możliwość przekazania swoich doświadczeń przez uczestników spotkania, a także profesjonalna organizacja szkolenia, dodatkowo podnosiła wartość szkolenia. Serdecznie dziękując pomysłodawcom i organizatorom szkolenia, wyrażam uznanie i życzę dalszych sukcesów całemu Neurostimulusowi.”

Ewa Gwiazda
pedagog specjalny


“Szkolenie zorganizowane na wysokim poziomie. Bardzo dobra organizacja. Pełny profesjonalizm osób prowadzących. Zajęcia przebiegały w bardzo serdecznej atmosferze. Polecam udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Firmę Neurostimulus.”

Anna Luty
pedagog-teraputa
Kraków


“Serdecznie dziękuję za zaproszenie i umożliwienie mi uczestnictwa w warsztatach nt. dysleksji. Myślałam, że wiem dużo na ten temat, a okazało się, że dużo jeszcze nie wiem. O wielu sprawach dowiedziałam się także podczas zajęć warsztatowych – poszerzyło to mój wgląd w ten problem, ponieważ inni specjaliści otworzyli mi oczy (rehabilitant, neurolog, p. Darek i p. Rafał).”

Danuta Stempowska
w latach 2002-2013 przewodnicząca 49 Oddziału (Terenowego w Świdnicy)


“Profesjonalne szkolenia EEG Biofeedback! Polecam 😍(a pani Marta jest przekochana 🌷)”

Weronika Wiśniewska